Перший крок підготовки до ліцензійних іспитів – систематичне вивчення і повторення учбового матеріалу. Радимо використовувати підручники / навчальні посібники, навчально-методичну літературу, яку рекомендують Вам у процесі навчання у закладі вищої освіти (ЗВО), матеріали найавторитетніших світових інтернет-ресурсів тощо.

На своєму сайті у розділі «Готуємося до іспиту» Центр тестування оприлюднює «нульовий варіант» (у кожному тестовому завданні правильна відповідь А) екзаменаційних буклетів за останні три роки. Зверніть увагу, що починаючи з 2019 року поступово на сайті Центру тестування будуть опубліковуватись ПРИКЛАДИ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ, які міститимуть тестові завдання екзаменаційних буклетів останніх двох років, що мають належні психометричні показники. Зміст матеріалів оновлюватиметься кожного року. Приклади тестових завдань будуть згруповані у блоки за медичними профілями відповідно до структури змісту іспиту. Наприклад, для іспиту «Крок 2. ЗЛП» – це терапевтичний, хірургічний, педіатричний, акушерсько-гінекологічний профілі та ООЗ, гігієна. Опубліковані приклади тестових завдань є ознайомлювальним матеріалом, який в жодному разі не має бути основним джерелом для підготовки до ліцензійних іспитів. 

Якщо є потреба в ознайомленні з буклетами минулих років, радимо звернутися до деканату ЗВО, адже після проведення іспиту екзаменаційні буклети залишаються у ЗВО.

www.testcentr.org.ua